سفارش انجام پایان نامه در آکادمی ابن سینا

سفارش انجام پایان نامه 

سفارش انجام پایان نامه در آکادمی ابن سینا شامل مراحل زیر است که دانشجویان با طی کامل آن هرچه سریع تر می توانند به کار خود رسیده و زمان کمتری از دست دهند.

گام اول: ثبت سفارش

دانشجویان می توانند از طرق مختلف اقدام به ثبت سفارش انجام پایان نامه خود نمایند. آسانترین روش در ثبت سفارش رجوع به بخش ثبت سفارش وبسایت آکادمی ابن سینا می باشد که با توجه به نوع خواسته شما، فرمی تعبیه شده است که با پرکردن آن می توانید سفارش خود را ثبت نمایید. روش دیگر در ثبت سفارش چت آنلاین می باشد که در پایین صفحه محلی برای آن تعبیه شده است و دانشجو می تواند به صورت آنلاین صحبت های اولیه خود با روابط عمومی را انجام داده و سفارش خود را ثبت نماید. نکته بسیار مهمی که لازم به ذکر است، در صورت عدم پاسخ کارشناس در آن لحظه(به دلیل بروز مشکلات فنی در سایت و یا قطعی اینترنت) حتما خواسته خود را مطرح نموده و شماره تماس و راه ارتباطی برای پیگیری کارهایتان قرار دهید، چرا که با این کار کارشناس در اولین فرصت اقدام به برقراری تماس با شما می نماید. از روش های دیگر جهت ثبت سفارش پایان نامه می توان به تماس مستقیم از طریق شماره های موجود در سایت و یا دادن پیام در واتسپ، تلگرام و یا sms اشاره نمود. همچنین می توانید از طریق ایمیل نیز اقدام به ثبت سفارش کنید.(Avicenna.ac2@gmail.com)  

گام دوم: ارسال فرم سفارش برای کارشناسان

دومین گام در سفارش انجام پایان نامه، اقدام به ثبت سفارش شما توسط روابط عمومی آکادمی و ارسال فرم شما برای پیگیری به کارشناسان می باشد که هر رشته برای خود کارشناس جدا دارد و متقاضی می تواند خواسته خود را به طور کامل با کارشناس مطرح کرده و از مشاوره وی بهره مند شود. در این بخش حتما به سخنان کارشناس خود گوش فرا دهید تا کارتان به بهترین روش ممکن انجام شود. ممکن است با راهنمایی های کارشناس اصلا نیاز به برون سپاری کارتان نباشد، و خود بتوانید با آسانترین روش و در سریعترین زمان ممکن کارتان را پیش ببرید.

گام سوم: یافتن استاد 

سومین گام در سفارش انجام پایان نامه یافتن استاد متخصص و مناسب برای موضوع شما می باشد. در این مرحله کارشناس پس از صحبت با شما، خواسته هایتان را برترین اساتید رشته خودتان مطرح نموده در صورت قبولی هریک از آن ها اقدام به استعلام قیمت نموده و به شما اطلاع می دهد. لازم به ذکر است وظیفه کارشناس آکادمی ابن سینا یافتن بهترین و متخصصترین فرد برای کار شما با مناسبترین قیمت بوده تا در نهایت امر، پروژه شما به نحو احسنت به اتمام رسد.

گام چهارم: بستن قرارداد

پس یافتن استاد برای کار شما و اعلام قیمت خدمتتان و انجام توافق نهایی، کارشناس اقدام به تنظیم قرارداد نموده و آن را خدمت طرفین قرارداد(استاد و دانشجو) ارسال می نماید. طرفین با مطالعه قرارداد که از پیش به طوافق طرفین رسیده است، اقدام به تایید آن می نمایند. پس از تایید قرارداد و پرداخت پیش پرداخت از طرف دانشجو، استاد اقدام به آغاز کار می نماید.

گام پنجم: انجام کار

آخرین گام در سفارش انجام پایان نامه، انجام کار و تحویل آن طبق زمانبندی موجود در قرارداد می باشد. استاد موظف است تا دقیقا طبق زمان تعیین شده در قرارداد کار را تحویل موسسه بدهد. اکثر کارها مرحله ای بوده و پس از تحویل کار به موسسه دانشجو با تسویه هزینه آن بخش کار را تحویل گرفته و اقدام به مطالعه آن می نماید. در صورت داشتن هرگونه کاستی در کار و یا وجود ایراد در آن، استاد کار موظف است موارد را برطرف نموده و با ردیگر کار را در اسرع وقت تحویل دهد. لازم به ذکر است تحویل هر مرحله به همراه آموزش صورت می گیرد تا دانشجو بتواند از پایان نامه خود در مقابل اساتید و داوران دفاع نماید. در واقع هزینه دریافتی از دانشجو به منظور آموزش صورت گرفته می باشد نه به خاطر انجام کار. در نهایت هم یک آموزش کلی به دانشجو داده می شود تا وی را برای دفاع آماده سازیم.

موارد فوق مراحل مختلف ثبت سفارش انجام پایان نامه بود که در برای سایر پروژه های علمی همچون نگارش مقاله نیز تا حدودی یکسان می باشد. با اینحال در صورت نیاز به مشاوره در سایر زمینه ها نیز می توانید با آکادمی ابن سینا در ارتباط باشید.
 

۱۳۹۹/۰۳/۰۵
|
-
با ابن
خدمات مرتبط
پایان نامه نویسی

پایان نامه نویسی

مشاوره انجام رساله دکتری و پایان نامه ارشد را می توان مهمترین بخش در طول تحصیل یک [...]

۱۳۹۹/۰۱/۰۷
|
-
چاپ کتاب-اخذ مجوز-شابک-فیپا

چاپ کتاب-اخذ مجوز-شابک-فیپا

چاپ کتاب همچون چاپ مقاله می تواند یکی از مهمترین روش [...]

۱۳۹۹/۰۱/۰۷
|
-
مهاجرت تحصیلی

مهاجرت تحصیلی

[...]

۱۳۹۹/۰۱/۰۷
|
-
تیتیر های داغ
بیشتر
اخبار علمی ایران

جدیدترین اخبار علمی روز ایران

جدیدترین اخبار علمی ایران در ادامه ارائه می گردد. [...]

۱۳۹۹/۱۰/۱۵
|
ابن سینا
آخرین اخبار روز داخلی

مهمترین اخبار علمی-فرهنگی

آخرین و مهمترین اخبار علمی-فرهنگی کشور به شرح زیر می باشد: [...]

۱۳۹۹/۰۹/۲۰
|
ابن سینا
خلاصه اخبار مهم در حوضه علمی آموزشی

آخرین اخبار حوزه علمی - آموزشی کشور | تمدید ثبت نام آزمون دکتری

در این بخش با خلاصه ای از مهمترین و بروزترین اخبار حوزه علمی- آموزشی کشور با ما همراه باشید. [...]

۱۳۹۹/۰۹/۱۰
|
ابن سینا
جدیدترین اخبار حوزه آزمون

تازه های علمی آموزشی کشور

در این بخش سعی داریم جدیدترین اخبار حوزه علمی آموزشی کشور به خصوص حوزه آزمون های سازمان سنجش و سایر ارگان های کشور را به حضورتان رسانیم. [...]

۱۳۹۹/۰۹/۰۵
|
ابن سینا
زلزله نسبتا شدید پنجشنبه شب تهران | کانون زلزله: دماوند

زلزله تهران | زلزله تهران را لرزاند

زلزله تهران را لرزاند. زلزله ساعت 12.50 دقیقه شب تهران را لرزاند. [...]

۱۳۹۹/۰۲/۱۹
|
ابن سینا
به ما بپیوندید
بیشتر
انجام پایان نامه
تلفن: 02155365289
شماره موبایل: 09104742571
اهداف ابن سینا
انجام پایان نامه
چاپ مقاله
اکسپت مقاله
چاپ کتاب