درباره ما

آکادمی و موسسه علمی پژوهشی ابن سینا با هدف ارتقای سطح علمی و پژوهشی کشور و آموزش راه های انجام تحقیقات و پژوهش های علمی تاسیس شده است. این آکادمی به دانشجویان و محققینی که قصد انجام تحقیقات علمی همچون نگارش مقاله، انجام پایان نامه، طرح پژوهشی، ترجمه متون علمی و تخصصی، تدوین و چاپ کتاب را دارند کمک می کند تا موثرترین و برترین آثار را خلق نمایند. انجام پایان نامه برای دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد همواره مسئولیتی مهم و به نوبه خود استرس آور است به همین دلیل آکادمی علمی ابن سینا به منظور یاری رساندن به این دانشجویان و ارتقای سطح کیفی کار جهت خدمت رسانی اعلام آمادگی می نماید. همچنین موسسه پژوهشی ابن سینا برای علاقه مندان به شرکت در مصاحبه دکتری تخصصی که نیازمند به رزومه پژوهشی قوی جهت اخذ پذیرش و قبولی در مقطع دکتری هستند، راه های موثری همچون اخذ پذیرش مقاله در مجلات معتبر و مورد تایید وزارت علوم و چاپ مقالات، و همچنین نگارش و چاپ کتاب برای ارتقای سطح رزومه، را فراهم می کند. از طرفی اکسپت و چاپ مقاله دغدغه ای عظیم برای دانشجویان مقطع دکتری تخصصی محسوب می شود . زیرا اکسپت و چاپ مقاله لازمه ی دفاع از تز و رساله و همچنین لازمه فارغ التحصیلی و اخذ مدرک دکتراست. آکادمی ابن سینا از طریق برقراری ارتباط و لینک قوی با مجلات معتبر داخلی و خارجی می تواند امکان اکسپت سریعتر و مطمئن تر را برای این دسته از دانشجویان فراهم سازد. به علاوه این موسسه در اکثر شهرها و نقاط داخل کشور دارای شعب نمایندگی می باشد و مفتخر است که می تواند در تمام زمینه های مذکور یاری رسان عزیزان این مملکت باشد.

هدف آکادمی ابن سینا

موسسه علمی و پژوهشی ابن سینا با هدف بالا بردن سطح کیفی فعالیت های علمی و پژوهشی و افزایش و ارتقای آمار افراد موفق در زمینه امور علمی و تحقیقاتی و افزایش تعداد متخصصین در تمامی رشته ها و گرایش ها آغاز به فعالیت نموده است. از دیگر اهداف این موسسه کمک به دانشجویانی است که در آغاز راه فعالیت های پژوهشی هستند و با اصول و روال کار و انجام پروژه های دانشگاهی خود به اندازه کافی آشنایی ندارند و به همراهی و یاری افراد متخصص و اساتید خبره نیازمند هستند. هدف مهم دیگری که در لیست اهداف موسسه ابن سینا قرار دارد ایجاد اشتغال و درآمدزایی برای جوانان و متخصصینی است که سالها در دانشگاه ها به تحصیل علم در رشته های مختلف پرداخته اند و اکنون آماده ی ارائه ی خدمات علمی و خدمت رسانی به وطن خود هستند. موسسه ابن سینا افتخار دارد که به صورت حضوری یا غیر حضوری، تمام وقت یا پاره وقت از سواد و علم و تجربه ی عزیزانی که در رشته های مختلف علوم پایه، علوم مهندسی، علوم انسانی، هنر و... تحصیل کرده اند استفاده نماید و موجب اشتغال زایی و ایجاد درآمد در جامعه باشد.

چرا انتخاب آکادمی ابن سینا

موسسه علمی و پژوهشی ابن سینا تضمین می کند تا با ارائه خدمات پژوهشی و یاری و آموزش شما در به سرانجام رساندن اهداف والای علمی تان تا پایان کار طبق توافقی که با شما می کند در کنار شما باشد و تمام تلاش کادر موسسه جلب رضایت مشتریان و همراهان است.

در حیطه آموزش مقاله نویسی و خدمات مربوط به اکسپت و چاپ مقاله در مجلات معتبر داخلی و خارجی، isi، اسکوپس، علمی پژوهشی و... موسسه علمی ابن سینا به یاری دانشجویان مقاطع دکترای تخصصی، ارشد و کارشناسی شتافته است. موسسه ابن سینا از طریق برقراری لینک با مجلات برگزیده مورد تایید وزارت علوم امکان این را دارد که در مدت زمان کم و هزینه حداقل، به اخذ پذیرش مقالات در معتبرترین مجلات داخلی و خارجی اقدام نماید. همچنین موسسه ابن سینا در حال حاضر با چندین کنفرانس معتبر داخلی و خارجی در حال همکاری است و امکان این را دارد که مقالات شما را در کمترین زمان و با کمترین هزینه در این کنفرانس ها به چاپ برساند. به علاوه موسسه ابن سینا افتخار این را دارد که با یک تیم تخصصی در تمامی رشته ها همکاری کرده و امتیاز همکاری با این تیم در این است که این اساتید با داشتن رزومه قوی و پربار در زمینه مقالات چاپ شده در مجلات معتبر و مورد تایید وزارت علوم امکان این را دارند تا به واسطه راه های مطمئن به پذیرش مقالات مشتریان ما در مجلات مرتبط و مناسب اقدام نمایند.

در حیطه آموزش پایان نامه نویسی در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری، موسسه ابن سینا از ابتدای کار یعنی همکاری در طرح موضوع، آموزش پروپوزال نویسی و نحوه نگارش فصل به فصل پایان نامه همراه با مشاوره و جلسه توجیهی قبل از دفاع تا مرحله دفاع از پایان نامه در کنار شما دانشجویان عزیز خواهد بود. آکادمی ابن سینا مفتخر است در کنار تیم متخصص خود در رشته های مختلف علوم مهندسی، علوم پایه ، علوم انسانی و هنر و... در جهت کمک به دانشجویان عزیز در حیطه انجام پروژه های پژوهشی فعالیت نماید.

در حیطه چاپ و نشر کتاب ، انتشارات بزرگ ابن سینا این امتیاز را دارد تا با در اختیار داشتن تیم برترین ویراستارها، طراحان جلد و صفحه آرا کتاب شما را در کوتاه ترین زمان با اخذ مجوز فرهنگ و ارشاد اسلامی چاپ نماید. انتشارات ابن سینا در تمامی موضوعات آماده چاپ کتاب می باشد. همچنین آکادمی ابن سینا در خصوص نگارش و تدوین کتاب از مرحله طرح موضوع و آموزش تدوین چارچوب کتاب و نحوه نگارش کتاب خدمتگزار علاقه مندان عزیز می باشد. علاوه بر این انتشارات ابن سینا پس از چاپ کتاب شما در خصوص ارائه خدمات مربوط به توزیع و پخش کتاب و جذب مخاطب و فروش آن نیز آماده همکاری می باشد . نگارش و چاپ کتاب برای دانشجویانی که به مصاحبه دکترای تخصصی دعوت می شوند پله ای برای ترقی و امتیازی برای کسب پذیرش در مصاحبه دکتری محسوب می گردد. ابن سینا این امکان را برای عزیزان میسر می گرداند تا ایده و یا دانش خود را در قالب کتاب درآورده و به یاری انتشارات معتبر و درخشان ابن سینا به اخذ مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و چاپ کتاب خود اقدام نمایند. یکی از راه های آسان و سریع برای داشتن امتیاز چاپ کتاب در رزومه شما، تبدیل پایان نامه به کتاب می باشد. پایان نامه یک اثر پژوهشی محسوب می گردد و برای تبدیل شدن به فرمت کتاب، یک سری مراحل و فرایندی را از قبیل تدوین، ویراستاری، حذف و یا اضافه کردن برخی مطالب را باید طی کند. نشر ابن سینا انجام تمام این مراحل را در کمترین زمان و حداقل هزینه انجام می دهد.

در زمینه ترجمه تخصصی متن ها آکادمی ابن سینا به صورت حرفه ای و سریع به ترجمه متون تخصصی همت گماشته است. چرا که اهمیت ترجمه در امور پژوهشی از جمله مقاله نویسی و اکسپت مقاله بسیار بالاست. چه بسا مقاله ای ارزشمند فقط و صرفا به دلیل ترجمه غیر حرفه ای و ضعیف توسط مجلات ریجکت می شوند . به همین منظور آکادمی علمی و پژوهشی ابن سینا با بیش از 200 مترجم حرفه ای و قوی در حال همکاری می باشد که این مترجم ها به صورت دورکاری و یا حضوری مشغول فعالیت می باشند. مترجم های ابن سینا به صورت حرفه ای و تخصصی در رشته ها و موضوعات مختلف و در سطوح مختلف به لحاظ کیفیت شامل سطح متوسط، خوب و عالی و به لحاظ زمانی به صورت فورس و عادی به ترجمه متون و مقالات شما می پردازند. دارالترجمه ابن سینا از مهمترین واحدهای موسسه ابن سینا محسوب می شود و ما افتخار داریم که در ایران تنها موسسه پژوهشی هستیم که علاوه بر فعالیت در حیطه مقاله نویسی و اکسپت و چاپ مقاله، به جایگاه ترجمه نیتیو و اهمیت و تاثیر کیفیت ترجمه در پذیرش مقاله توجه نموده ایم و در همین راستا در گزینش برترین مترجم ها از سراسر کشور و در رشته های مختلف علمی، سرمایه و زمان صرف کرده ایم. علاوه بر این ، ترجمه کتاب های خارجی امتیازی مهم برای افراد محسوب می شود. به طور مثال برای دانشجویی که به مصاحبه دکترای تخصصی دعوت می شود داشتن امتیاز چاپ کتاب کمکی بزرگ و شایسته برای پذیرش در مصاحبه محسوب می شود. و در همین راستا ترجمه کتب خارجی به زبان فارسی می تواند رزومه علمی و پژوهشی قوی برای دانشجویان بسازد. از دیگر اهداف مهم واحد ترجمه ابن سینا استفاده از تبحر و تخصص مترجمین جوان و بااستعداد و حرفه ای و ایجاد اشغال و درآمدزایی برای آنان است. به نحوی که موسسه حداکثر سود ترجمه را به مترجم اختصاص داده و با درنظر گرفتن کمترین میزان سود برای موسسه، تلاش می کند تا با حداقل هزینه، به ترجمه متون بپردازد.
تیتیر های داغ
بیشتر
برگزاری آزمون ارشد و دکتری

اخبار روز - آزمون ارشد و دکتری

اخبار روز در ادامه ارائه شده است. [...]

۱۴۰۲/۱۲/۰۳
|
ابن سینا
اخبار پژوهشی کشور

اخبار پژوهشی کشور | 1402

همراه ما باشید با آخرین اخبار پژوهشی کشور در بهمن ماه 1402. [...]

۱۴۰۲/۱۱/۱۱
|
ابن سینا
جدیدترین اخبار علمی کشور

جدیدترین اخبار علمی کشور - ابن سینا

جدیدترین اخبار علمی کشور را می توانید اینجا در وبسایت آکادم [...]

۱۴۰۲/۱۰/۱۸
|
ابن سینا
آخرین اخبار علمی - پژوهشی کشور

آخرین اخبار علمی - پژوهشی کشور | تمدید ثبت نام کنکور

آخرین اخبار علمی - پژوهشی کشور در ادامه به حضورتان ارائه می گردد. [...]

۱۴۰۲/۰۹/۱۵
|
ابن سینا
آخرین اخبار کشور

اخبار علمی - پژوهشی کشور

در این بخش نظر شما را به گزیده از اخبار علمی - پژوهشی کشور جلب می نماییم. [...]

۱۴۰۲/۰۸/۲۹
|
ابن سینا
به ما بپیوندید
بیشتر
آموزش پایان نامه
تلفن: 02128422160
شماره موبایل: 09104742571
اهداف ابن سینا
آموزش پایان نامه
آموزش چاپ مقاله
آموزش اکسپت مقاله
چاپ کتاب