نگارش، اکسپت و چاپ مقاله

آنچه که در آکادمی ابن سینا به عنوان خدمات چاپ مقاله ارائه می گردد، در واقع به سه بخش تهیه مقاله، همکاری در مقاله و خدمات مربوط به مقالات نگارش شده توسط خود دانشجو و یا محقق می باشد. در بخش تهیه مقاله موضوع کلی و یا فیلد کاری از متقاضی در یافت شده و مطابق با آن بروزترین موضوع در آن حیطه که قابلیت چاپ در ژونال های معتبر داخلی و خارجی را دارد، ارائه می گردد که با تایید متقاضی اقدام به تهیه مقاله، آموزش آن و اخذ پذیرش و چاپ مقاله می شود. مهمترین بخش در تهیه مقاله، نگارش آن می باشد که به شرح زیر است.

نگارش مقاله

آکادمی ابن سینا با همکاری حدود 500 محقق برتر داخلی و خارجی که بیشترشان داوران نشریات علمی پژوهشی داخلی و ژورنال های isi و اسکوپوس خارجی هستند. توانسته در زمینه نگارش مقالات معتبر سرآمد موسسات باشد. نگارش مقاله در تمامی سطوح، منجمله isi، اسکوپوس، علمی پژوهشی، کنفرانسی و غیر صورت می گیرد. همانطور که پیشتر گفته شد، در این مرحله از کار مقاله با بالاترین کیفیت نگارش شده و پس از تایید متقاضی و آموزش کامل آن سابمیت می گردد. لازم به ذکر است در شرایط تضمینی، کلیه اصلاحات و کامنت های مجله توسط اساتید آکادمی ابن سینا صورت گرفته و تا آخرین مرحله که پذیرش و چاپ آن می باشد، موسسه موظف به انجام کامل آن می باشد.

افزودن نام به مقاله

آکادمی ابن سینا این امکان را برای پژوهشگران فراهم آورده تا بتوانند اسم خود را به عنوان همکار در مقالات در آستانه چاپ در مجلات معتبر داخلی و خارجی اضافه کنند. همچنین پژوهشگرانی که مقالاتشان آماده چاپ است نیز این امکان را دارند تا جایگاه های مقاله خود را از طریق آکادمی ابن سینا پر کنند. فروش جایگاه مقاله و افزودن نام به مقاله یکی از مهمترین و سریعترین روش ها برای تهیه مقالات علمی با کیفیت بالا می باشد که مناسب بسیاری از داوطلبین کنکور دکتری و متقاضیان تحصیل در خارج از کشور به منظور تکمیل رزومه می باشد.

استخراج مقاله از پایان نامه

استخراج مقاله از پایان نامه یکی از مهمترین و به جرات می توان گفت اصلی ترین هدف در انجام پایان نامه است. چراکه استخراج مقاله از پایان نامه و انتشار ماه عسل آن در یک مجله معتبر علاوه بر افزایش اعتبار پایان نامه سبب اطمینان کامل از صحت نتایج به دست آمده می گردد. آکادمی ابن سینا این نوید را به دانشجویان می دهد با بررسی پایان نامه دانشجویان و استخراج بهترین مقاله از آن دانشجویان را در راستای انتشار دستاوردهای علمی آن ها یاری نمایید.

معرفی ژورنال و سابمیت مقاله

آکادمی ابن سینا  با تجربه چندین ساله در معرفی ژورنال و سابمیت مقاله اطمینان صد درصد را به مشتریان خود می دهد که با آنالیز مقاله آن ها توسط داوران بین المللی پیش از سابمیت مقاله احتمال اکسپت را بالا می برد. و در صورت وجود هرگونه ایراد در مقاله آن را رفع نموده و سپس مناسبترین مجله معرفی شده و مراحل سابمیت مقاله و پیگیری آن طی می گردد. لازم به ذکر است پیش داوری یکی از مهمترین و منحصربه فردترین خدمات آکادمی ابن سینا می باشد که به صورت کاملا رایگان در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد. همچنین معرفی ژونال مناسب با مقاله نیز در ابن سینا به صورت رایگان انجام می گیرد تا انگیزه و کمکی باشد در راستای رشد علمی کشور.

اکسپت تضمینی مقاله

اکسپت تضمینی مقاله در آکادمی ابن سینا به دو صورت اکسپت تضمینی علمی پژوهشی و اکسپت تضمینی isi، اسکوپوس صورت می گیرد. آکادمی ابن سینا با رابطه های فراوان در مجلات علمی پژوهشی مورد تعیید مزارت علوم و بهداشت و همچنین با ایجاد ارتباط مستقیم با ژورنال های isi و اسکوپوس این امکان را برای دانشجویان و محققین فراهم آورده تا در سریع ترین زمان ممکن مقالات خود را چاپ نمایند.

چاپ مقاله

چاپ مقاله در آکادمی ابن سینا سریع تر از آنچه که فکرش را میکنید انجام می شود. آکادمی ابن سینا با مکاتباتی که با مجلات معتبر داخلی و خارجی دارد، این امکان را برای دانشجویان فراهم آورده که چاپ مقاله خود را در سریع ترین زمان ممکن انجام دهند.

جهت ثبت سفارش نگارش، اکسپت و چاپ مقاله خود به صورت تضمینی به بخش ثبت سفارش مراجعه نمایید

۱۳۹۹/۰۱/۱۶
|
-
با ابن
خدمات مرتبط
پایان نامه نویسی

پایان نامه نویسی

مشاوره انجام رساله دکتری و پایان نامه ارشد را می توان مهمترین بخش در طول تحصیل یک [...]

۱۳۹۹/۰۱/۰۷
|
-
چاپ کتاب-اخذ مجوز-شابک-فیپا

چاپ کتاب-اخذ مجوز-شابک-فیپا

چاپ کتاب همچون چاپ مقاله می تواند یکی از مهمترین روش [...]

۱۳۹۹/۰۱/۰۷
|
-
مهاجرت تحصیلی

مهاجرت تحصیلی

[...]

۱۳۹۹/۰۱/۰۷
|
-
تیتیر های داغ
بیشتر
اخبار علمی ایران

جدیدترین اخبار علمی روز ایران

جدیدترین اخبار علمی ایران در ادامه ارائه می گردد. [...]

۱۳۹۹/۱۰/۱۵
|
ابن سینا
آخرین اخبار روز داخلی

مهمترین اخبار علمی-فرهنگی

آخرین و مهمترین اخبار علمی-فرهنگی کشور به شرح زیر می باشد: [...]

۱۳۹۹/۰۹/۲۰
|
ابن سینا
خلاصه اخبار مهم در حوضه علمی آموزشی

آخرین اخبار حوزه علمی - آموزشی کشور | تمدید ثبت نام آزمون دکتری

در این بخش با خلاصه ای از مهمترین و بروزترین اخبار حوزه علمی- آموزشی کشور با ما همراه باشید. [...]

۱۳۹۹/۰۹/۱۰
|
ابن سینا
جدیدترین اخبار حوزه آزمون

تازه های علمی آموزشی کشور

در این بخش سعی داریم جدیدترین اخبار حوزه علمی آموزشی کشور به خصوص حوزه آزمون های سازمان سنجش و سایر ارگان های کشور را به حضورتان رسانیم. [...]

۱۳۹۹/۰۹/۰۵
|
ابن سینا
زلزله نسبتا شدید پنجشنبه شب تهران | کانون زلزله: دماوند

زلزله تهران | زلزله تهران را لرزاند

زلزله تهران را لرزاند. زلزله ساعت 12.50 دقیقه شب تهران را لرزاند. [...]

۱۳۹۹/۰۲/۱۹
|
ابن سینا
به ما بپیوندید
بیشتر
انجام پایان نامه
تلفن: 02155365289
شماره موبایل: 09104742571
اهداف ابن سینا
انجام پایان نامه
چاپ مقاله
اکسپت مقاله
چاپ کتاب