مشاوره رایگان اپلای و بورسیه تحصیلی

خدمات مشاوره رایگان اپلای و بورسیه تحصیلی آکادمی ابن سینا این امکان را به دانشجویان می دهد تا با دید باز اقدامات مهاجرتی خود را انجام داده و با آگاهی کامل در این زمینه قدم بردارند. مهمترین مشاوره ای که متخصصین ابن سینا در راستای اپلای و بورسیه تحصیلی به دانشجویان می دهد به شرح زیر است:

بررسی رزومه

بررسی رزومه دانشجویان پیش از اقدام به اپلای یکی از مهمترین خدماتی است که اکادمی ان سینا در این زمینه انجام می دهد. بررسی سوابق تحصیلی، اعداد مقالات، سطح مقالات، تعداد کتب و مواردی از این دست به مراجعین کمک خواهد کرد تا از کمی و کاستی های رزومه خود آگاه شده و اقدام به تکمیل آن نمایند.

تکمیل رزومه

پس از بررسی رزومه متقاضیان، آکادمی ابن سینا در صورت درخواست مراجعه کننده اقدام به تکمیل رزومه آن ها می نماید. نگارش، اکسپت و چاپ مقاله در ژورنال های معتبر و همچنین نگارش و چاپ کتاب از مهمترین اقدامات آکادمی ابن سینا می باشد که دانشجویان را در کسب امتیاز بالاتر و بالا رفتن شانس بورسیه شدن بسیار یاری می نماید.

مشاوره زبان انگلیسی

زبان انگلیسی یکی از مهمترین عوامل پذیرش در مقاطع ارشد و دکتری در دانشگاه های خارج از کشور می باشد. بررسی سطح زبان متقاضی، مشاوره در ارتباط با نحوه بالا بردن نمره زبان و کمک به اخذ مدرک معتبر زبان از مهمترین اقداماتی است که آکادمی ابن سینا در این بخش فراهم می آورد. لازم به ذکر است، همکاری آکادمی با موسسات برتر زبان در سطح کشور میتواند یاری کننده دانشجویان در زمینه شرکت در کلاس های آموزش زبان باشد.

معرفی دانشگاه

آکادمی ابن سینا با بررسی رزومه دانشجو و نمرات زبان وی به آن ها کمک می کند تا بهترین گزینه دانشگاهی را برای اپلای انتخاب کنند تا اختمال پذیرش آن ها قطعی شود.

نگارش cv

نگارش cv یکی از مهمترین بخش های کار می باشد که دانشجویان را در زمینه موفقیت در اپلای و گرفتن بورسیه تحصیلی یاری می نماید. قلم نگار در رزومه نویسی بسیار مهم است که مشاورین آکادمی با سابقه بسیار زیاد در این زمینه شما را در نگارش یک cv کامل و بدون نقص یاری می نماید.

اخذ بورسیه تحصیلی و ویزا

آکادمی ابن سینا با یافتن استاد مناسب برای شما و انجام کلیه مراحل لازم جهت اخذ پذیرش و بورسه تحصیلی از برترین دانشگاه های کشور این امکان را فراهم می آورد تا در بهترین شرایط در خارج از کشور تحصیل کنید. پس درییافت مجوزهای لازم از دانشگاه های مورد نظر، آکادمی اقدام به اخذ ویزا برای دانشجویان می نماید. تا دانشجویان این فرایند دشوار و استرس زا را سریعا پشت سر گذارند. لازم به ذکر است تعداد ریجکتی پرونده های آکادمی ابن سینا در اخذ ویزا و اقامت تحصیلی برای دانشجویان زیر 10 درصد است.

جهت مشاوره رایگان با ما در ارتباط باشید و از طریق فرم ثبت سفارش اقدام به دریافت مشاوره رایگان در زمینه اپلای و بورسیه تحصیلی نمایید.

۱۳۹۹/۰۱/۰۷
|
-
با ابن
خدمات مرتبط
پایان نامه نویسی

پایان نامه نویسی

مشاوره انجام رساله دکتری و پایان نامه ارشد را می توان مهمترین بخش در طول تحصیل یک [...]

۱۳۹۹/۰۱/۰۷
|
-
چاپ کتاب-اخذ مجوز-شابک-فیپا

چاپ کتاب-اخذ مجوز-شابک-فیپا

چاپ کتاب همچون چاپ مقاله می تواند یکی از مهمترین روش [...]

۱۳۹۹/۰۱/۰۷
|
-
مهاجرت تحصیلی

مهاجرت تحصیلی

[...]

۱۳۹۹/۰۱/۰۷
|
-
تیتیر های داغ
بیشتر
اخبار علمی ایران

جدیدترین اخبار علمی روز ایران

جدیدترین اخبار علمی ایران در ادامه ارائه می گردد. [...]

۱۳۹۹/۱۰/۱۵
|
ابن سینا
آخرین اخبار روز داخلی

مهمترین اخبار علمی-فرهنگی

آخرین و مهمترین اخبار علمی-فرهنگی کشور به شرح زیر می باشد: [...]

۱۳۹۹/۰۹/۲۰
|
ابن سینا
خلاصه اخبار مهم در حوضه علمی آموزشی

آخرین اخبار حوزه علمی - آموزشی کشور | تمدید ثبت نام آزمون دکتری

در این بخش با خلاصه ای از مهمترین و بروزترین اخبار حوزه علمی- آموزشی کشور با ما همراه باشید. [...]

۱۳۹۹/۰۹/۱۰
|
ابن سینا
جدیدترین اخبار حوزه آزمون

تازه های علمی آموزشی کشور

در این بخش سعی داریم جدیدترین اخبار حوزه علمی آموزشی کشور به خصوص حوزه آزمون های سازمان سنجش و سایر ارگان های کشور را به حضورتان رسانیم. [...]

۱۳۹۹/۰۹/۰۵
|
ابن سینا
زلزله نسبتا شدید پنجشنبه شب تهران | کانون زلزله: دماوند

زلزله تهران | زلزله تهران را لرزاند

زلزله تهران را لرزاند. زلزله ساعت 12.50 دقیقه شب تهران را لرزاند. [...]

۱۳۹۹/۰۲/۱۹
|
ابن سینا
به ما بپیوندید
بیشتر
انجام پایان نامه
تلفن: 02155365289
شماره موبایل: 09104742571
اهداف ابن سینا
انجام پایان نامه
چاپ مقاله
اکسپت مقاله
چاپ کتاب