مشاوره رایگان اپلای و بورسیه تحصیلی

خدمات مشاوره رایگان اپلای و بورسیه تحصیلی آکادمی ابن سینا این امکان را به دانشجویان می دهد تا با دید باز اقدامات مهاجرتی خود را انجام داده و با آگاهی کامل در این زمینه قدم بردارند. مهمترین مشاوره ای که متخصصین ابن سینا در راستای اپلای و بورسیه تحصیلی به دانشجویان می دهد به شرح زیر است:

بررسی رزومه

بررسی رزومه دانشجویان پیش از اقدام به اپلای یکی از مهمترین خدماتی است که اکادمی ان سینا در این زمینه انجام می دهد. بررسی سوابق تحصیلی، اعداد مقالات، سطح مقالات، تعداد کتب و مواردی از این دست به مراجعین کمک خواهد کرد تا از کمی و کاستی های رزومه خود آگاه شده و اقدام به تکمیل آن نمایند.

تکمیل رزومه

پس از بررسی رزومه متقاضیان، آکادمی ابن سینا در صورت درخواست مراجعه کننده اقدام به تکمیل رزومه آن ها می نماید. نگارش، اکسپت و چاپ مقاله در ژورنال های معتبر و همچنین نگارش و چاپ کتاب از مهمترین اقدامات آکادمی ابن سینا می باشد که دانشجویان را در کسب امتیاز بالاتر و بالا رفتن شانس بورسیه شدن بسیار یاری می نماید.

مشاوره زبان انگلیسی

زبان انگلیسی یکی از مهمترین عوامل پذیرش در مقاطع ارشد و دکتری در دانشگاه های خارج از کشور می باشد. بررسی سطح زبان متقاضی، مشاوره در ارتباط با نحوه بالا بردن نمره زبان و کمک به اخذ مدرک معتبر زبان از مهمترین اقداماتی است که آکادمی ابن سینا در این بخش فراهم می آورد. لازم به ذکر است، همکاری آکادمی با موسسات برتر زبان در سطح کشور میتواند یاری کننده دانشجویان در زمینه شرکت در کلاس های آموزش زبان باشد.

معرفی دانشگاه

آکادمی ابن سینا با بررسی رزومه دانشجو و نمرات زبان وی به آن ها کمک می کند تا بهترین گزینه دانشگاهی را برای اپلای انتخاب کنند تا اختمال پذیرش آن ها قطعی شود.

نگارش cv

نگارش cv یکی از مهمترین بخش های کار می باشد که دانشجویان را در زمینه موفقیت در اپلای و گرفتن بورسیه تحصیلی یاری می نماید. قلم نگار در رزومه نویسی بسیار مهم است که مشاورین آکادمی با سابقه بسیار زیاد در این زمینه شما را در نگارش یک cv کامل و بدون نقص یاری می نماید.

اخذ بورسیه تحصیلی و ویزا

آکادمی ابن سینا با یافتن استاد مناسب برای شما و انجام کلیه مراحل لازم جهت اخذ پذیرش و بورسه تحصیلی از برترین دانشگاه های کشور این امکان را فراهم می آورد تا در بهترین شرایط در خارج از کشور تحصیل کنید. پس درییافت مجوزهای لازم از دانشگاه های مورد نظر، آکادمی اقدام به اخذ ویزا برای دانشجویان می نماید. تا دانشجویان این فرایند دشوار و استرس زا را سریعا پشت سر گذارند. لازم به ذکر است تعداد ریجکتی پرونده های آکادمی ابن سینا در اخذ ویزا و اقامت تحصیلی برای دانشجویان زیر 10 درصد است.

جهت مشاوره رایگان با ما در ارتباط باشید و از طریق فرم ثبت سفارش اقدام به دریافت مشاوره رایگان در زمینه اپلای و بورسیه تحصیلی نمایید.

۱۳۹۹/۰۱/۰۷
|
-
با ابن
خدمات مرتبط
پایان نامه نویسی

پایان نامه نویسی

آموزش و مشاوره انجام رساله دکتری و پایان نامه ارشد را می توان مهمترین بخش در طول [...]

۱۳۹۹/۰۱/۰۷
|
-
چاپ کتاب-اخذ مجوز-شابک-فیپا

چاپ کتاب-اخذ مجوز-شابک-فیپا

چاپ کتاب همچون چاپ مقاله می تواند یکی از مهمترین روش [...]

۱۳۹۹/۰۱/۰۷
|
-
مهاجرت تحصیلی

مهاجرت تحصیلی

[...]

۱۳۹۹/۰۱/۰۷
|
-
تیتیر های داغ
بیشتر
برگزاری آزمون ارشد و دکتری

اخبار روز - آزمون ارشد و دکتری

اخبار روز در ادامه ارائه شده است. [...]

۱۴۰۲/۱۲/۰۳
|
ابن سینا
اخبار پژوهشی کشور

اخبار پژوهشی کشور | 1402

همراه ما باشید با آخرین اخبار پژوهشی کشور در بهمن ماه 1402. [...]

۱۴۰۲/۱۱/۱۱
|
ابن سینا
جدیدترین اخبار علمی کشور

جدیدترین اخبار علمی کشور - ابن سینا

جدیدترین اخبار علمی کشور را می توانید اینجا در وبسایت آکادم [...]

۱۴۰۲/۱۰/۱۸
|
ابن سینا
آخرین اخبار علمی - پژوهشی کشور

آخرین اخبار علمی - پژوهشی کشور | تمدید ثبت نام کنکور

آخرین اخبار علمی - پژوهشی کشور در ادامه به حضورتان ارائه می گردد. [...]

۱۴۰۲/۰۹/۱۵
|
ابن سینا
آخرین اخبار کشور

اخبار علمی - پژوهشی کشور

در این بخش نظر شما را به گزیده از اخبار علمی - پژوهشی کشور جلب می نماییم. [...]

۱۴۰۲/۰۸/۲۹
|
ابن سینا
به ما بپیوندید
بیشتر
آموزش پایان نامه
تلفن: 02128422160
شماره موبایل: 09104742571
اهداف ابن سینا
آموزش پایان نامه
آموزش چاپ مقاله
آموزش اکسپت مقاله
چاپ کتاب