انجام پایان نامه کارشناسی ارشد عمران و انجام رساله دکتری عمران | سازه و ژئوتکنیک ( خاک و پی)

انجام پایان نامه ارشد و دکتری عمران سازه

انجام پایان نامه ارشد و دکتری عمران گرایش سازه را به دلیل تونع در موضوع می توان ساده ترین نوع پایان نامه در میان سایر گرایش های عمران در نظر گرفت. دانشجویانی که قصد نگارش پایان نامه خود را دارند می توانند در حیطه های عددی، تحلیلی و آزمایشگاهی انتخاب موضوع کرده و اقدام به انجام پایان نامه خود نمایند.

در بحث سازه کارهای عددی شامل موضوعات با استفاده از انواع نرم افزار های عددی مانند آباکوس، انسیس، ایتبس و سایر نرم افزارهای عددی می باشد که دانشجو می تواند در حوضه های مختلف اقدام به انجام پایان نامه ارشد و دکتری عمران سازه با استفاده از این نرم افزارها نماید. مانند بررسی عددی تاثیر برخورد موج بر سازه های فراساحلی. این موضوع می تواند با نرم افزارهای مختلفی انجام شود. با اینحال باید دقت کنید بهترین نرم افزار چه می باشد. در این موضوع چون بحث مسائل هیدرولیکی مطرح است نرم افزار انسیس می تواند بسایر مناسب باشد.

در مقوله انجام پایان نامه عمران سازه موضوعات تحلیلی از سختی بیشتری برخوردار است. اگر ریاضیات شما قوی است می توانید در این مقوله اقدام به انتخاب موضوع کنید. علاوه بر این اکثر موضوعات عددی نیازمند کدنویسی هستند بنابراین در صورتی که تمایل به انتخاب موضوعات تحلیلی دارید باید به یکی از نرم افزار های کد نویسی مانند متلب و یا فلوئنت و غیره تسلط داشته باشید.
در بحث انجام پایان نامه سازه بهترین موضوعات را می توان موضوعات آزمایشگاهی دانست. چراکه علاوه بر راحتی کار، امکان ارائه مقاله isi از پایان نامه و یا رساله خود بسیار بالا می رود. این موضوع برای دانشجویان دکتری و یا کسانی که از ایران می خواهند بروند بسیار اهمیت دارد. تنها ایراد موضوعات ازمایشگاهی هزینه آن می باشد، که به نظر این بنده حقیر چاپ یک مقاله isi از پایان نامه ارزش هزینه کردن را دارد. همچنین در موضوعات ازمایشگاهی با توجه به مشخص بودن نتایج دانشجویان می توانند سریعتر انجام پایان نامه خود را به سرانجام رسانند. موضوعات ازمایشگاهی در رشته عمران سازه گسترده هستند به عنوان مثال بررسی پارامترهای مقاومتی بتن حاوی انواع افزودنی موضوع مناسبی در گرایش سازه می باشد.

انجام پایان نامه ارشد و دکتری عمران ژئوتکنیک ( خاک و پی)

انجام پایان نامه ارشد و دکتری عمران ژئوتکنیک نیز همچون انجام پایان نامه عمران سازه می تواند در سه موضوع عددی، تحلیلی، آزمایشگاهی صورت پذیرد. در انجام پایان نامه عمران ژئوتکنیک باید دقت کنید که در کدام فیلد تخصص دارید. اگر سیستم قوی دارید و علاقه مند به مدل سازی هستید و با نرم افزارهای ژئوتکنیکی آشنایی دارید می توانید به موضوعات عددی بپردازید. اگر بحث ریاضی و درک تحلیلی شما بالاست می توانید انجام پایان نامه عمران ژئوتکنیک تحلیلی را امتحان کنید و اگر زمان دارید، و همچنین هزینه برایتان اهمیت ندارد و قصد دارید یک کار قوی که در کنارش بتوان یک مقاله isi هم داد انجام دهید به سمت کارهای آزمایشگاهی بروید.

نکته مهم چه در انجام پایان نامه و رساله دکتری عمران سازه و چه در گرایش ژئوتکنیک در بحث موضوعات آزمایشگاهی موضوعات ساخت می باشد که هم سخت و هم هزینه بر می باشد. برخی اساتید بدونه دقت در این که چه امکاناتی در دانشگاه و یا ایران موجود است دانشجو را وادار به انجام موضوع ساخت می کنند و دانشجویان بودنه آگاهی زیر بار رفته و در هنگام ساخت دستگاه متوجه اشتباه خود در قبولی این نوع موضوع می شوند. در کل حواستان باشد ذوق اولیه شما در انتخاب موضوع شما را دچار مشکل ننماید.

در صورت داشتن هرگونه سوال و یا نیاز به مشاوره در زمینه انجام پایان نامه کارشناسی ارشد عمران و انجام رساله دکتری عمران در گرایش های سازه و ژئوتکنیک ( خاک و پی) با ما در ارتباط باشید.
 

۱۴۰۰/۰۵/۱۶
|
سینا
آموزش ن
مقالات مرتبط
انجام مقاله و پایان نامه مدیریت

انجام مقاله و پایان نامه مدیریت

انجام مقاله و پایان نامه مدیریت و همچنین سایر رشته ها نیازمند بخش نتیجه گیری می ب [...]

۱۴۰۰/۰۸/۰۱
|
سینا
انجام پایان نامه ارشد و دکتری برق قدرت

انجام پایان نامه ارشد و دکتری برق قدرت

انجام پایان نامه ارشد برق قدرت و انجام پایان نامه دکتری برق قدرت [...]

۱۴۰۰/۰۷/۲۹
|
سینا
انجام پایان نامه کارشناسی ارشد برق قدرت

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد برق قدرت

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد برق قدرت و یا سایر رشته های برق نیازمند طرح موضوع [...]

۱۴۰۰/۰۷/۲۸
|
سینا
تیتیر های داغ
بیشتر
اخبار علمی ایران

جدیدترین اخبار علمی روز ایران

جدیدترین اخبار علمی ایران در ادامه ارائه می گردد. [...]

۱۳۹۹/۱۰/۱۵
|
ابن سینا
آخرین اخبار روز داخلی

مهمترین اخبار علمی-فرهنگی

آخرین و مهمترین اخبار علمی-فرهنگی کشور به شرح زیر می باشد: [...]

۱۳۹۹/۰۹/۲۰
|
ابن سینا
خلاصه اخبار مهم در حوضه علمی آموزشی

آخرین اخبار حوزه علمی - آموزشی کشور | تمدید ثبت نام آزمون دکتری

در این بخش با خلاصه ای از مهمترین و بروزترین اخبار حوزه علمی- آموزشی کشور با ما همراه باشید. [...]

۱۳۹۹/۰۹/۱۰
|
ابن سینا
جدیدترین اخبار حوزه آزمون

تازه های علمی آموزشی کشور

در این بخش سعی داریم جدیدترین اخبار حوزه علمی آموزشی کشور به خصوص حوزه آزمون های سازمان سنجش و سایر ارگان های کشور را به حضورتان رسانیم. [...]

۱۳۹۹/۰۹/۰۵
|
ابن سینا
زلزله نسبتا شدید پنجشنبه شب تهران | کانون زلزله: دماوند

زلزله تهران | زلزله تهران را لرزاند

زلزله تهران را لرزاند. زلزله ساعت 12.50 دقیقه شب تهران را لرزاند. [...]

۱۳۹۹/۰۲/۱۹
|
ابن سینا
به ما بپیوندید
بیشتر
انجام پایان نامه
تلفن: 02155365289
شماره موبایل: 09104742571
اهداف ابن سینا
انجام پایان نامه
چاپ مقاله
اکسپت مقاله
چاپ کتاب