اخبار علمی - پژوهشی | آخرین اخبار کنکور 92

اخبار علمی - پژوهشی | آخرین اخبار کنکور 92

داوطلبان می توانند دو بار در کنکور 1402 شرکت کنند

طبق اطلاعیه های اعلام شده، داوطلبان می توانند در هر دو نوبت آزمون سراسری 1402 شرکت نمایند. اگر داوطلب در  هر دو مرحله کنکور دی و تیر شرکت کند، بالاترین نمره او محاسبه خواهد شد. سهم کنکور در پذیرش دانشگاه‌ها برای سال 1402، 60 درصد و سهم امتحانات نهایی برای 10 درس، 40 درصد به صورت قطعی است.

اعلام زمان ثبت نام آزمون استخدامی شرکت نفت 1402

وزارت نفت قصد جذب نیروی انسانی مورد نیاز خود را از طریق برگزاری آزمون استخدامی دارد.  طبق اخبار منتشر شده، ثبت نام این فرآیند در نیمه اول اسفند ماه آغاز می گردد. اخبار جدید در خصوص زمان دقیق آغاز نام نویسی این فرآیند متعاقباً  اعلام خواهد شد. این آزمون در اردیبهشت ماه 1402 برگزار می شود که جزئیات آن به زودی به اطلاع داوطلبان و واجدین شرایط خواهد رسید‌.

شرایط ثبت نام آزمون استخدامی راه آهن 1401

با توجه به دفترچه منتشر شده از سوی سازمان برگزار کننده این آزمون، شرایط لازم برای ثبت نام در این فرآیند اعلام شده است. تنها داوطلبان واجدالشرایط می توانند در این آزمون کتبی نام نویسی کنند و در صورت مشمول نبودن فرد، پذیرش وی لغو خواهد شد. از جمله مهم ترین شرایط می توان به شرایط سنی متناسب به رشته های مورد نیاز اشاره کرد که به صورت کامل در دفترچه راهنما ذکر شده است. متقاضیان به منظور مطالعه دفترچه راهنمای ثبت نام می توانند به صفحه رسمی حمل و نقل ریلی کشور مراجعه کنند.

تمدید مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1402

طبق اخبار جدید منتشر شده، فرصت نام نویسی در آزمون کارشناسی ارشد گروه علوم پزشکی 1402 که از 4 بهمن آغاز شده بود و 13 بهمن 1401 به پایان رسید، مجددا از 6 اسفند آغاز می گردد. لازم به ذکر است که تمامی مراحل ثبت نام، انتخاب رشته محل و اعلام نتیجه آزمون بصورت اینترنتی بوده و داوطلبان پس از مطالعه دفترچه راهنما، می توانند در موعد مقرر به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و نام نویسی خود را تکمیل نمایند.

شیوه های جدید استخدام آموزش و پرورش 1402

رئیس دانشگاه فرهنگیان در مصاحبه ای از تصمیم وزارت آموزش و پرورش برای جذب معلم از طریق روش های جدید خبر داد.  شیوه هایی که تاکنون برای جذب نیروی آموزشی تصویب شده به شرح زیر می باشند.

  • ????شیوه دو مدرکی

بنابر این شیوه، دانشگاه فرهنگیان به همراه دانشگاه های برتر کشور اقدام به جذب دانشجو می نمایند که در پی آن فرد دانشجو می بایست دو سال اول تحصیل خود را در دانشگاه اصلی دروس تخصصی خود را گذرانده و در صورت تایید صلاحیت وی، برای ادامه روند تحصیل دروس تخصصی حرفه معلمی به دانشگاه فرهنگیان منتقل می‌شوند.

  • ????شیوه جذب استعدادهای درخشان

 دانشگاه فرهنگیان با همکاری بنیاد ملی نخبگان، وزارت علوم، شورای عالی انقلاب فرهنگی همگی دست در دست هم داده‌اند تا شیوه نامه مستقل جذب نخبگان دانش آموزی تصویب و اجرایی شود. اما هنوز جزئیات این مصوبه اعلام نشده که به محض قطعی شدن این فرآیند اخبار مربوطه منتشر خواهد شد.

  • شیوه  جذب از مقطع ارشد

طی تصمیات جدید اعلام شده، قرار است جذب بخشی از نیروی کاری مورد نیاز این سازمان از طریق آزمون کارشناسی ارشد صورت بگیرد. نیروی جدید از طریق شرکت در آزمون سراسری و تحصیل در رشته های ارائه شده استخدام خواهند شد.

آغاز ثبت نام استخدام راه آهن 1401

شرکت مهندسی الکا آریا با همکاری دانشگاه شهید بهشتی طی فراخوان منتشر شده در نظر دارد به منظور تامین خدمات مورد نیاز خود در خطوط شبکه ریلی کشور، از بین متقاضیان آقا و بومی واجد شرایط، در مشاغل مورد نیاز خود جذب نیرو به عمل آورد. داوطلبان واجدالشرایط می بایست از روز دوشنبه مورخ  10 لغایت 20 بهمن ماه 1401 نسبت به نام نویسی خود اقدام نمایند. متقاضیان به منظور ثبت نام می توانند به صفحه رسمی حمل و نقل ریلی کشور مراجعه کنند.

زمان ثبت نام در فراخوان جذب هیات علمی دانشگاه آزاد نوبت دوم 1401

دانشگاه آزاد اسلامی با توجه به نیاز به تخصص نیروهای جوان، متعهد و متخصص علمی با انتشار اطلاعیه ای از افراد واجدالشرایط دعوت به همکاری نموده است. داوطلبان این امر می توانند از روز شنبه مورخ 15 لغایت یکشنبه 30 بهمن ماه 1401 نسبت تکمیل نام نویسی خود اقدام کنند. به همین منظور متقاضیان می بایست به سامانه جامع دانشگاه آزاد اسلامی (سامانه ساجد) مراجعه نموده و طی مطالعه شرایط ثبت نام  ارائه مدارک خواسته شده این فرآیند را به ثبت برسانند.

اعلام نتایج پذیرش بدون کنکور مقطع کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی بهمن ماه 1401

هم اکنون لینک مشاهده نتایج پذیرش بدون کنکور مقطع کارشناشی دانشگاه علمی کاربردی نیمسال بهمن ماه 1401 در سایت سازمان سنجش فعال گردیده است. داوطلبان جهت مشاهده وضعیت خود می توانند به این سایت مراجعه نمایند. پذیرفته شدگان می توانند به منظور آگاهی از زمان دقیق ثبت نام و انتخاب واحد نیمسال بهمن از روز دوشنبه مورخ 17 بهمن ماه به سامانه جامع هم‌آوا مراجعه کنند.

منبع: ایران مشاوره

2023/02/05
|
ابن سینا
بروزتری
اخبار مرتبط
آخرین اخبار کشور

آخرین اخبار کشور

در این بخش نظر شما را به گزیده از اخبار علمی - پژوهشی کشور جلب می نماییم. [...]

۱۴۰۲/۰۸/۲۹
|
ابن سینا
برگزاری آزمون ارشد و دکتری

برگزاری آزمون ارشد و دکتری

اخبار روز در ادامه ارائه شده است. [...]

۱۴۰۲/۱۲/۰۳
|
ابن سینا
اخبار پژوهشی کشور

اخبار پژوهشی کشور

همراه ما باشید با آخرین اخبار پژوهشی کشور در بهمن ماه 1402. [...]

۱۴۰۲/۱۱/۱۱
|
ابن سینا
تیتیر های داغ
بیشتر
برگزاری آزمون ارشد و دکتری

اخبار روز - آزمون ارشد و دکتری

اخبار روز در ادامه ارائه شده است. [...]

۱۴۰۲/۱۲/۰۳
|
ابن سینا
اخبار پژوهشی کشور

اخبار پژوهشی کشور | 1402

همراه ما باشید با آخرین اخبار پژوهشی کشور در بهمن ماه 1402. [...]

۱۴۰۲/۱۱/۱۱
|
ابن سینا
جدیدترین اخبار علمی کشور

جدیدترین اخبار علمی کشور - ابن سینا

جدیدترین اخبار علمی کشور را می توانید اینجا در وبسایت آکادم [...]

۱۴۰۲/۱۰/۱۸
|
ابن سینا
آخرین اخبار علمی - پژوهشی کشور

آخرین اخبار علمی - پژوهشی کشور | تمدید ثبت نام کنکور

آخرین اخبار علمی - پژوهشی کشور در ادامه به حضورتان ارائه می گردد. [...]

۱۴۰۲/۰۹/۱۵
|
ابن سینا
آخرین اخبار کشور

اخبار علمی - پژوهشی کشور

در این بخش نظر شما را به گزیده از اخبار علمی - پژوهشی کشور جلب می نماییم. [...]

۱۴۰۲/۰۸/۲۹
|
ابن سینا
به ما بپیوندید
بیشتر
آموزش پایان نامه
تلفن: 02128422160
شماره موبایل: 09104742571
اهداف ابن سینا
آموزش پایان نامه
آموزش چاپ مقاله
آموزش اکسپت مقاله
چاپ کتاب