آموزش گام به گام نوشتن پایان نامه | نمونه رساله دکتری

مقدمه  

در این فصل یافته ها و نتایج حاصل از انجام رساله دکتری حاضر ارائه می شود. در ادامه مقایسه ادبیات تحقیق، میزان هماهنگی یا عدم هماهنگی ابعاد مدل های کیفیت مطرح شده تحقیقات پیشین و نیز نتایج این تحقیق مشخص می شود. نتایج تحقیقات و تفاوت های آن با اهداف پژوهش یکی از معیارهای مهم به شمار می آید، لازم به یادآوری است که در تحقیقات پیشین داخلی و خارجی در حوزه کیفیت خدمات پلیس، تاکنون تحقیقی با هدف ارائه مدل اختصاصی  برای پلیس راهنمایی و رانندگی مشاهده نشده است که می توان آن را  به عنوان یکی از نوآوری های این تحقیق به-شمار آورد. در خارج از حوزه پلیس صاحب نظران مدل های مختلف کیفیت ارائه دادند، که نتایج این تحقیق با مدل های مذکور مقایسه شده است. در ادامه نتایج تجزیه و تحلیل سؤالات بر اساس ابعاد مدل طراحی شده بیان می شود. علاوه بر موارد فوق نتیجه های مصاحبه با مدیران ارشد نیز در این فصل معرفی می شوند. سپس پیشنهادهای کاربردی بر اساس نتایج حاضل از انجام پایان نامه حاضر به عنوان تجربه محقق برای استفاده کاربران مطرح شده است. در انتها پیشنهادات برای تحقیقات آتی ارائه می شود. 

نتایج حاصل از توصیف جمعیت شناسی پاسخ گویان

نتایج حاصل از توصیف سابقه خدمت و سن حدمتی پاسخ گویان نشان می دهد که پاسخ گویان جامعه مورد تحقیق از آموزش و تجربه کافی برای اظهارنظر در خصوص ابعاد و مؤلفه های کیفیت خدمات راهور برخوردار بودند، زیرا 5/96% بیش از ده سال سابقه خدمت داشتند. میانگین سابقه خدمت نیز 2/16% سال بود.  
      نتایج تجزیه و تحلیل توصیف درجه و رتبه و سطح تحصیلات افسران ارشد یا کارمندان همطراز شرکت کننده در این تحقیق حاکیست که پاسخ گویان دانش و تخصص لازم را جهت اظهارنظر درباره ابعاد کیفیت خدمات راهور داشتند. زیرا 69% پاسخ گویان دارای تحصیلات لیسانس و بالاتر  بودند. همچنین 54% شرکت کنندگان را افسران ارشد یا کارمندان همتراز تشکیل می دهند.

پیشنهاد برای انجام پایان نامه های آتی

1- در تحلیل عاملی بُعد حفظ ارزش های اسلامی، مؤلفه "داشتن محاسن (ریش) در حد متعارف توسط کارکنان" مورد تأیید قرار نگرفت. با عنایت این که عملاً اکثر کارکنان مرد راهور در حد متعارف سازمانی دارای ریش هستند، پیشنهاد می گردد؛ در زمینه کیفیت سیمای مطلوب کارکنان مرد پلیس راهور تحقیق انجام شود. 
2 - بر اساس مدل حاصله از این تحقیق کیفیت خدمات پلیس راهور ناجا مورد سنجش قرار گیرد.
3- با توجه نتیجه مصاحبه با مدیران ارشد در خصوص "معیارهای متفاوت واحدهای نظارتی در کنترل کیفیت رفتاری کارکنان راهور برای تعامل با ارباب رجوع"، پیشنهاد می شود؛ درباره الگوی مناسب نظارت بر کیفیت رفتاری کارکنان پلیس راهور با شهروندان (ارباب رجوع) تحقیق علمی شود.
4- با توجه به نتایج حاصل از تحلیل عاملی تأییدی بُعد کیفیت خدمات الکترونیکی از لحاظ بار عاملی، نسبت به سایر ابعاد تأییدشده در این تحقیق در مرتبه سوم قرار دارد. ولی نتایج مصاحبه با مدیران ارشد محدودیت های امنیتی را مانع گسترش (E- SQ)، در بستر اینترنت در راهور می دانند. پیشنهاد می شود؛ چگونگی توسعه خدمات الکترونیکی راهور با حفظ ملاحظات امنیتی مورد مطالعه قرار گیرد.
5- با توجه به نتایج حاصل از مصاحبه با مدیران ارشد و ادبیات تحقیق، در کیفیت خدمات مشتریان (شهروندان) نیز نقش دارند. خدمات راهور نیز بر اساس قانون به شهروندان ارائه می شود. با توجه به چالش های رفتاری مطرح شده، توسط مصاحبه شوندگان پیشنهاد می گردد؛ درباره شیوه های تسری قانون مداری و فرهنگ ترافیک در بین شهروندان تحقیق علمی صورت گیرد.
6- با عنایت به نتایج تحلیل عاملی تأییدی این تحقیق موقعیت از ابعاد کیفیت خدمات راهور است. ولی نتایج حاصل از مصاحبه با مدیران ارشد، نشان گر آن بود که اماکن خدمات و عملیات ترافیکی راهور در وضع موجود بر اسـاس معیارهای دسترسی شهروندان ساماندهی نشدند. لذا توصیه می شود؛ در خصوص مکان یابی اماکن خدمات-دهی راهور بر اساس دسترسی شهروندان مورد مطالعه علمی صورت گیرد. 
7- با توجه به این که از اهداف اساسی کیفیت خدمات پلیس راهور کاهش تصادفات، سوانح ترافیکی و سلامت شهروندان در ترافیک است. پیشنهاد می شود؛ تأثیر مدیریت کیفیت خدمات بر کاهش تصادفات رانندگی مورد بررسی علمی قرار گیرد

جهت دانلود فایل کمکی آموزش گام به گام نوشتن پایان نامه کلیک کنید

در صورت داشتن هرگونه سوال وی ا نیاز به مشاوره در زمینه آموزش گام به گام نوشتن پایان نامه با ما در ارتباط باشید.

۱۴۰۰/۱۰/۲۷
|
سینا
آموزش ن
مقالات مرتبط
آموزش انجام مقاله پژوهشی

آموزش انجام مقاله پژوهشی

در این بخش از آموزش انجام مقاله پژوهشی قصد داریم تا به شرح وظایف اخلاقی  [...]

۱۴۰۱/۰۲/۲۷
|
سینا
آموزش انجام پایان نامه برق الکترونیک | نمونه

آموزش انجام پایان نامه برق الکترونیک | نمونه

آموزش انجام پایان نامه برق | الکترونیک | قدرت | کنترل | پروپوزال | ارشد و رساله دکتری [...]

۱۴۰۱/۰۲/۲۶
|
سینا
آموزش انجام پایان نامه کارشناسی ارشد آموزش و مترجمی زبان انگلیسی

آموزش انجام پایان نامه کارشناسی ارشد آموزش و مترجمی زبان انگلیسی

در این بخش از آموزش انجام پایان نامه کارشناسی ارشد آموزش و مترجمی زبان انگلیسی [...]

۱۴۰۱/۰۲/۲۵
|
سینا
تیتیر های داغ
بیشتر
کنکور دکتری 1401

آخرین خبرها در ارتباط با آزمون دکتری 1401 | دفترچه انتخاب رشته منتشر شد

در این بخش آخرین خبرها در ارتباط با آزمون دکتری 1401 ارائه می گردد. با ما همراه باشید. [...]

۱۴۰۱/۰۱/۲۶
|
ابن سینا
اخبار تحصیلی و پژوهشی

آخرین اخبار تحصیلی کشور | تمدید مهلت ثبت نام کنکور سراسری 1401

آخرین اخبار تحصیلی کشور در ادامه به صمع و نظر شما می رسد. [...]

۱۴۰۰/۱۱/۱۹
|
ابن سینا
اخبار علمی ایران

جدیدترین اخبار علمی روز ایران

جدیدترین اخبار علمی ایران در ادامه ارائه می گردد. [...]

۱۳۹۹/۱۰/۱۵
|
ابن سینا
آخرین اخبار روز داخلی

مهمترین اخبار علمی-فرهنگی

آخرین و مهمترین اخبار علمی-فرهنگی کشور به شرح زیر می باشد: [...]

۱۳۹۹/۰۹/۲۰
|
ابن سینا
خلاصه اخبار مهم در حوضه علمی آموزشی

آخرین اخبار حوزه علمی - آموزشی کشور | تمدید ثبت نام آزمون دکتری

در این بخش با خلاصه ای از مهمترین و بروزترین اخبار حوزه علمی- آموزشی کشور با ما همراه باشید. [...]

۱۳۹۹/۰۹/۱۰
|
ابن سینا
به ما بپیوندید
بیشتر
آموزش پایان نامه
تلفن: 02155365289
شماره موبایل: 09104742571
اهداف ابن سینا
آموزش پایان نامه
آموزش چاپ مقاله
آموزش اکسپت مقاله
چاپ کتاب